Yalova Gayrimenkul Danışmanlığı2019-05-20T13:58:03+00:00

Yalova

Yalova genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Yalova, Türkiye’nin Marmara Bölgesi’nde bulunan ve Marmara Denizi’ne kıyısı olan bir ildir. Güncel nüfusu yaklaşık olarak 263 bin olan ilin Merkez, Çiftlikköy, Çınarcık, Altınova, Armutlu, Termal olmak üzere 6 tane ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerden en kalabalık nüfusa sahip olanı 144 bin ile merkez ilçe, en az nüfusa sahip olanı ise 6 bin ile Termal’dir. Kocaeli ve Bursa ile komşu olan Yalova, İstanbul’a yakınlığı ile de birçok yerli ve yabancı turistin uğrak noktası olmaktadır.

Türkiye’nin en çok bilinen yaylalarından olan Delmece ve Erikli Yaylası’nı içerisinde bulunduran şehir, şelaleleri, gölleri ve doğal yürüyüş yolları ile doğa severlerin ilgisini çekmektedir. Yaylalarının bu güzelliğiyle dikkat çeken şehir tarihi ve turistik açıdan da oldukça önemlidir. Yalova, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün en çok sevdiği illerden bir tanesidir.

Atatürk bu kent için ‘’Yalova Benim Kentimdir’’ sözlerini söylemiştir. Ayrıca Atatürk’ün en çok bilinen anılarından biri olan Yürüyen Köşk anısındaki köşk ve ağaç da bu kentte bulunmaktadır. Bu Köşk ve ağaç yılın dört mevsimi birçok turist tarafından ziyaret edilmektedir. Yine Atatürk’ün inşa ettirmiş olduğu Atatürk Köşkü de burada bulunmaktadır. Yeşili ve Mavisi ile dikkat çeken Yalova içerisinde birçok da kaplıca bulundurmaktadır. Şehir, bu kaplıcalar sayesinde de çokça turist çekmektedir. Tüm bunların yanı sıra Yalova içerisinde bulundurduğu tersaneler ile de dikkat çekmektedir. Şehirde onlarca tersane bulunmaktadır. Görüldüğü üzere Yalova hem merkezi konumu dolayısıyla önemli bir geçiş noktası olması, hem içerisinde bulundurduğu tarihi ve doğal güzellikleri, hem kaplıcaları, hem de tersane sanayisi ile dikkat çekmektedir.

Tüm bu özellikleri dolayısıyla Yalova yerli ve yabancı yatırımcıların odak noktası olmaktadır. Eğer siz de Türkiye’de yatırım yapacaksanız Yalova’yı da değerlendirmelisiniz. İster burada yatırım yaparak paranızı değerlendirebilir isterseniz de buralarda yapacağınız 250.000 dolarlık gayrimenkul veya 500.000 dolarlık sabit sermaye yatırımı ile Türk vatandaşı olmaya hak kazanabilirsiniz. Gerek Yalova’da yapacağınız yatırımlar için yatırım danışmanlığına gerek ise Türk vatandaşı olup hayallerinizi gerçekleştirmek için vatandaşlık danışmanlığına ihtiyacınız varsa, doğru yerdesiniz.

E&M danışmanlık olarak aklınıza takılan her türlü konuda size yardımcı olmamızı istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neden Türkiye?

Türkiye’den Neden Gayrimenkul Almalısınız?

Nüfus, jeopolitik konum, ticaret merkezileri ve daha fazlası sizlere kazançlı bir yatırım olanağı sunar.

DEVAMINI OKU

İstanbul

İstanbul genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

İstanbul

Antalya

Antalya genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Antalya

Ankara

Ankara genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Ankara

İzmir

İzmir genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

İzmir

Muğla

Muğla genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Muğla

Samsun

Samsun genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Samsun

Ordu

Ordu genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Ordu

İzmit – Kocaeli

İzmit genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

İzmit

Trabzon

Trabzon genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Trabzon

Bursa

Bursa genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Bursa

Bolu

Bolu genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Bolu

Rize

Rize genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Rize

Aydın

Aydın genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Aydın

Yalova

Yalova genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Yalova

Giresun

Giresun genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Giresun

Türkiye’de Yatırıma En Uygun Şehirler

İzmir – Alaçatı – Çeşme, Antalya – Belek – Kalkan – Kekova- Side – Alanya – Kemer – Konyaaltı – Finike – Manavgat – Kaş – Muğla – Marmaris – Fethiye – Datça – Bodrum, Samsun, Ordu, Trabzon, Bursa, Bolu, İzmit, Rize, Aydın, Yalova, Giresun

footer-logo

www.emdanismanlik.com ©