Trabzon Gayrimenkul Danışmanlığı2019-05-20T13:53:13+00:00

Trabzon

Trabzon genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Trabzon, Türkiye’nin Karadeniz bölgesinde yer alan bir ilidir. Yüzde 22’si yayla, yüzde 78’i tepelerden oluşan Trabzon, yeşili ve mavisinin mükemmel uyumu ile dikkat çeker. Tarihi M.Ö 700’lü yıllara dayanan Trabzon, Roma, Bizans gibi önemli imparatorluklara ev sahipliği yapmanın yanı sıra kendi adı ile kurulmuş olan bir imparatorluğa da ev sahipliği yapmıştır. Sümela Manastırı, Trabzon Kalesi, uzun göl ve birbirinden güzel onlarca yaylaları içerisinde bulunduran Trabzon, doğal ve tarihi güzellikleri ile dikkat çeker.

Ayrıca Trabzon içerisinde daha birçok manastır, kilise, cami, müze, konak, hamam ve çeşme bulundurmaktadır. Bu yönü ile her mevsim turist çekmektedir. Güncel nüfusu yaklaşık olarak 810 bin olan ilde 18 ilçe bulunmaktadır. Bu ilçelerin en kalabalık nüfusa sahip olanı Ortahisar, en az nüfusa sahip olanı ise Dernekpazarı’dır. Trabzon, adet, kültür, gelenek, görenek, giyim, müzik, halk oyunları, yaşam tarzı açısından yöreye özgü özellikler taşımaktadır. Özellikle kendine özgü yemeklerinin bolluğu ile dikkat çeken Trabzon’da hamsi balığının çok çeşitli yemekleri yapılmaktadır.

Trabzon ilinin balık rezervinin önemli bir bölümünü oluşturan hamsinin, çorba, pilav, buğulama gibi yemekleri yapılır. Ayrıca Trabzon’a kuymak, lahana, hamsi ve mısır yemek için ülkenin dört bir yanından turistler gelmektedir. Trabzon eğitim açısından da oldukça gelişmiştir. Bine yakın eğitim kurumunu içerisinde barındıran Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi’ne de ev sahipliği yapmaktadır. Şehir, eğitimde olduğu kadar sağlık sektöründe de gelişmiştir. Burada kamu ve özel olmak üzere onlarca hastanede uzman Türk hekimleri tarafından hizmet verilmektedir.

Görüldüğü üzere Trabzon gerek eğitim, sağlık gibi sektörlerde gelişmişliği gerek ise tarihi ve doğal güzellikleri ile dikkat çekmektedir. Bu yönü ile yerli ve yabancı birçok turistin uğrak mekanı olmaktadır. Dolayısıyla yatırım yapmak için son derece uygundur. Siz de mutlaka Türkiye’de yatırım yapacağınız yere karar vermeden önce Trabzon’u da değerlendirmelisiniz. İster burada yatırım yaparak paranızı değerlendirebilir isterseniz de buralarda yapacağınız 250.000 dolarlık gayrimenkul veya 500.000 dolarlık sabit sermaye yatırımı ile Türk vatandaşı olmaya hak kazanabilirsiniz.

Gerek Trabzon’da yapacağınız yatırımlar için yatırım danışmanlığına gerek ise Türk vatandaşı olup hayallerinizi gerçekleştirmek için vatandaşlık danışmanlığına ihtiyacınız varsa, doğru yerdesiniz.

E&M danışmanlık olarak aklınıza takılan her türlü konuda size yardımcı olmamızı istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neden Türkiye?

Türkiye’den Neden Gayrimenkul Almalısınız?

Nüfus, jeopolitik konum, ticaret merkezileri ve daha fazlası sizlere kazançlı bir yatırım olanağı sunar.

DEVAMINI OKU

İstanbul

İstanbul genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

İstanbul

Antalya

Antalya genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Antalya

Ankara

Ankara genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Ankara

İzmir

İzmir genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

İzmir

Muğla

Muğla genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Muğla

Samsun

Samsun genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Samsun

Ordu

Ordu genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Ordu

İzmit – Kocaeli

İzmit genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

İzmit

Trabzon

Trabzon genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Trabzon

Bursa

Bursa genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Bursa

Bolu

Bolu genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Bolu

Rize

Rize genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Rize

Aydın

Aydın genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Aydın

Yalova

Yalova genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Yalova

Giresun

Giresun genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Giresun

Türkiye’de Yatırıma En Uygun Şehirler

İzmir – Alaçatı – Çeşme, Antalya – Belek – Kalkan – Kekova- Side – Alanya – Kemer – Konyaaltı – Finike – Manavgat – Kaş – Muğla – Marmaris – Fethiye – Datça – Bodrum, Samsun, Ordu, Trabzon, Bursa, Bolu, İzmit, Rize, Aydın, Yalova, Giresun

footer-logo

www.emdanismanlik.com ©