Samsun Gayrimenkul Danışmanlığı2019-05-20T13:51:09+00:00

Samsun

Samsun genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Samsun, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nin orta kesiminde yer alan ve yaklaşık olarak 1.350.000 nüfusa sahip olan ilidir. Samsun’un 17 tane ilçesi olup, bunlardan kalabalık nüfusa sahip olanı İlkadım, en az nüfusa sahip olanı ise Yakakent’tir. Karadeniz Bölgesi’nin eğitim, sağlık, kültür, turizm, ulaşım ve ekonomi açısından başkenti olan Samsun, yatırım yapmak için de son derece önemli bölgeler arasındadır. Tarihi M.Ö 1500’lü yıllara dayanan Samsun önemli medeniyetlere de ev sahipliği yapmıştır. Samsun, özellikle doğal güzellikler açısından da son derece zenginidir.

Yeşili ve mavisinin mükemmel uyumu ile dikkat çeken Samsun, Kızılırmak ve Yeşilırmak’a da ev sahipliği yapar. Bu iki büyük akarsu il topraklarını geçerek Karadeniz’e ulaşırlar. Bu akarsuların yanında Samsun, Ladik Gölü, Ladik Yaylası, Tersakan çayı gibi daha birçok doğal güzelliği de içerisinde bulundurmaktadır. Karadeniz’in en önemli liman kentlerinden biri olan şehir, sanayi açısından da oldukça gelişmiştir. Samsun’dan dünyanın 100 farklı ülkesine ticaret yapılıp, bunların başında Rusya ve Ukrayna gelmektedir.

Bu ticaret hacminin yanında tıbbi aletler, mobilya, tekstil gibi ürünlerin imalatı yapıldığından dolayı Samsun sanayisi de ekonomide önemli yer tutmaktadır. Tüm bunların yanı sıra ekonomide önemli bir paya sahip olan diğer bir alan ise tarımdır. Samsun’un yüzde 47’si tarım alanlarından oluşmaktadır. Samsun’da üretilen bu tarım ürünlerinin yurt dışına ihracatı da yapılmaktadır. Samsun eğitim açısından da oldukça gelişmiştir. Ülkenin en bilindik üniversitelerinden olan On Dokuz Mayıs Üniversitesi’ne ev sahipliği yapmanın yanı sıra binlerce anaokulu, ilköğretim, ortaöğretim ve lise kurumunu da içerisinde barındırmaktadır. Samsun eğitimde olduğu kadar sağlık alanında da gelişmiştir.

Toplamda 266 sağlık merkezinin bulunduğu ilde uzman Türk doktorları tarafından hizmet verilmektedir. Ayrıca On Dokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi, Karadeniz’in en iyi, Türkiye’nin de 7. En iyi uygulama ve araştırma hastanesidir. Tüm bunların yanı sıra samsunda sosyal hayat da son derece aktiftir. Atatürk Müzesi, Havza Atatürk evi gibi önemli yerleri içerisinde barındıran Samsun, gerek eşsiz kültürü, gerek yemekleri, gerek ise sunduğu olanaklar açısından oldukça dikkat çekmektedir. Dolayısıyla Türkiye’de yatırım yapmaya son derece uygun yerlerden bir tanesidir.

Siz de mutlaka Türkiye’de yatırım yapacağınız yere karar vermeden önce Samsun’u da değerlendirmelisiniz. İster burada yatırım yaparak paranızı değerlendirebilir isterseniz de buralarda yapacağınız 250.000 dolarlık gayrimenkul veya 500.000 dolarlık sabit sermaye yatırımı ile Türk vatandaşı olmaya hak kazanabilirsiniz. Gerek Samsun’da yapacağınız yatırımlar için yatırım danışmanlığa gerek ise Türk vatandaşı olup hayallerinizi gerçekleştirmek için vatandaşlık danışmanlığına ihtiyacınız varsa, doğru yerdesiniz.

E&M danışmanlık olarak aklınıza takılan her türlü konuda size yardımcı olmamızı istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neden Türkiye?

Türkiye’den Neden Gayrimenkul Almalısınız?

Nüfus, jeopolitik konum, ticaret merkezileri ve daha fazlası sizlere kazançlı bir yatırım olanağı sunar.

DEVAMINI OKU

İstanbul

İstanbul genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

İstanbul

Antalya

Antalya genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Antalya

Ankara

Ankara genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Ankara

İzmir

İzmir genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

İzmir

Muğla

Muğla genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Muğla

Samsun

Samsun genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Samsun

Ordu

Ordu genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Ordu

İzmit – Kocaeli

İzmit genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

İzmit

Trabzon

Trabzon genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Trabzon

Bursa

Bursa genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Bursa

Bolu

Bolu genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Bolu

Rize

Rize genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Rize

Aydın

Aydın genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Aydın

Yalova

Yalova genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Yalova

Giresun

Giresun genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Giresun

Türkiye’de Yatırıma En Uygun Şehirler

İzmir – Alaçatı – Çeşme, Antalya – Belek – Kalkan – Kekova- Side – Alanya – Kemer – Konyaaltı – Finike – Manavgat – Kaş – Muğla – Marmaris – Fethiye – Datça – Bodrum, Samsun, Ordu, Trabzon, Bursa, Bolu, İzmit, Rize, Aydın, Yalova, Giresun

footer-logo

www.emdanismanlik.com ©