Loading...
Sağlık Turizmi Danışmanlığı2019-05-20T13:48:49+00:00

E&M Sağlık Turizmi Danışmanlığı Hizmetleri

Türkiye Cumhuriyeti tarafından belirlenmiş olan sağlık ve estetik hizmetlerinden; Türkiye ve Dünya’nın önde gelen Sağlık kuruluşları aracılığı ile hizmet alabilirsiniz.

Türkiye’de Sağlık Hizmetleri ile ilgili olarak sağladığımız “Sağlık Turizmi Danışmanlığı Hizmetlerimiz” hakkında dilediğiniz an detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye’de Genel Sağlık Hizmetleri Danışmanlığı

Türkiye eğitim, kültür, spor, sanayi ulaşım ve sağlık alanlarında hızla gelişen ülkeler arasında yer alıyor. Ülkemizin sağlık alanındaki yatırımlarının artması pek çok ülkeye göre daha iyi şartlarda sağlık hizmeti sunulmasını sağlamaktadır. Ülkemizde yer alan pek çok hastane Avrupa standartlarının üzerinde hizmet sağlamaktadır. Bu nedenle farklı ülkelerden Türkiye’ye gelerek tedavi olanların sayısı her geçen gün artmaktadır.

Dünyada yaygın olarak tercih edilen sağlık turizmi ülkemizde de giderek önem kazanan turizm faaliyetleri arasında yer alıyor. Sağlık turizmi ile tedavi olmak istediğiniz hekimlerden fiyatlandırma teklifi alabilir yada hastaneden randevu oluşturma imkanına sahip olabilirsiniz. Ayrıca tedaviniz için gerekli olan tıbbi cihazların hastanede bulunup bulunmadığı gibi detaylandırmalara göre tercih yapma imkanınızda bulunuyor.

Sağlığın her şeyden önce geldiği her zaman söylenmektedir. Sağlığınızı korumak ve tedavi olmak için her zaman en iyisini tercih etmek zorundasınız. Bu tercihi yaparken de profesyonel danışmanlık hizmeti alarak hedeflerinize en kısa sürede ulaşmanız mümkün hale gelmektedir. Çünkü biz E&M Danışmanlık olarak sağlık turizmi alanında hizmet sağlayarak tedavi süreci hakkında merak ettiklerinizi yanıtlamakta ve sürecin sağlıklı bir şekilde tamamlanması için sizlerin yanında olmaktayız.

Rahatsızlığınızın Türkiye’de en çok hangi hastanede tedavi edildiği yada alanında uzman hangi doktorun ne kadar ücret karşılığında ameliyatı gerçekleştirdiği öğrenmek istediğinizde E&M Danışmanlık olarak sizlerin çözüm ortağı olmaktayız. Tedavi sürecinin nasıl ilerlediği, randevu zamanının uygunluğu, hekimin daha önce bu alanda deneyimi olup olmadığı gibi pek çok bilgiyi sizlerle paylaşarak aklınızda soru işareti olmadan sağlık turizmi imkanlarından faydalanmanızı sağlama konusunda yoğun çaba sarf etmekteyiz.

Neden Türk Vatandaşlığı?

Türkiye doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine kadar birçok doğal ve tarihi güzelliğe ev sahipliği yapıyor

devamını oku

Türkiye’de Sağlık Hizmetleri Danışmanlığı

E&M Danışmanlık bünyesinde sunduğumuz hizmetler bunlarla sınırlı değil. Müşterilerine değer veren bir anlayışla sizlere yardımcı olmak adına gerekli tüm evrak işlemleri konusunda sizleri bilgilendirmek, hastane ve ülke prosedürlerini açıklamak yapılması gereken işlemleri belirtmek gibi tedavi işlemlerinin öncesinde yapılması gerekenleri de sizlerle paylaşmaktayız.

Ülkemizin sağlık alanında yükselen bir değer olarak görülmesi farklı ülkelerden çeşitli sağlık sorunları nedeniyle ülkemize gelenlerin sayısını artırmıştır. Bu durumda gelişen ve değişen sağlık turizminin önemi de artmıştır. E&M Danışmanlık olarak sağlık turizmi alanında yaşanan olumsuzlukların farkında bir anlayışla, memnuniyetinize dürüstlük ilkesi çerçevesinde önem vermekteyiz.

Şeffaf çalışma anlayışını prensip edinerek hizmet sunduğumuz tüm aşamalarda sizleri bilgilendirmekteyiz. Böylelikle aklınızda herhangi bir soru işareti kalmadan tedavi olmanın rahatlığını yaşamış olacaksınız. Bu durumu bir örnek üzerinden somutlaştırmak gerekirse; E&M Danışmanlık olarak hastaneler ile direk anlaşmalarımız olduğu için  E&M Danışmanlık hizmetleri kapsamında tedavi olmayı planladığınız hastanenin tüm tedavi masrafları için sizlerden talep ettiği ücreti firmamız tahsil etmemektedir. Sizin ödeyeceğiniz ücreti kendiniz ilgili hastaneye yatırmaktasınız ve bunun karşılığında hastane size faturanızı vericektir. Böylelikle tedavi masrafları ve diğer giderler adı altında ödediğiniz tüm ücretlerde E&M Danışmanlık aradan çekilmekte ve direkt olarak bağlantı kurmanızı sağlamaktayız. Böylelikle bu şeffaf ödeme sistemi sayesinde aklınızda herhangi bir soru işareti kalmadan, stres yaşamadan süreci tamamlamış olmanın keyfini çıkaracaksınız.

Hastanede ile ilgili bilgi akışının sağlıklı yürümesi açısından tüm aşamalarda sizlerin yanında olmaya devam etmekteyiz. Hastanede yatış süresi, yatakların ayarlanması, hasta yakınlarına kalacak yerlerin ayarlanması gibi durumlar için tüm imkanlarımızı kullanmaktayız. Ayrıca pek çok uzman tarafından gerçekleştirilen operasyonların ardından geçirilen süre iyileşme sürecine olumlu katkı sağlamaktadır yönünde açıklamalar yapılmaktadır. Bu durumda turizm cenneti olan ülkemizde tatil yaparak veya dinlenerek zaman geçirmek istediğinizde yine belirlediğiniz kriterlere uygun olarak rezervasyon işlemlerinizi yürüterek tüm ihtiyaçlarınızın karşılanması hususunda yanınızda olmaktayız.

Süreci kısaca özetlemek gerekirse; yurtdışı gidiş ve dönüş uçak biletlerinin organize edilmesinden başlayan, hastane ile tüm resmi yazışmaların tamamlanmasıyla devam eden ayrıca yatış ve kalış işlemlerinin planlamasının yapılması ile tedavinin sonlandırılması süreçlerinin tamamı E&M Danışmanlık tarafından yürütülüyor. Böylelikle tedavi öncesinde stres yapmanıza gerek kalmadan tüm sürecin profesyonel bir biçimde yürütülmesini sağlayarak sizlerin yanında olmaktayız. Ayrıca tedavi sürecinin ardından ülkemizde dinlenmek veya tatil yapmak istediğinizde sizlerin isteklerine göre en uygun yerlerdeki en kaliteli otellerde rezervasyon ve konaklama işlemlerinizi de sağlamaktayız.

E&M Danışmanlık şeffaf yönetim ve bilgilendirme sistemleri ile aklınızda soru işareti kalmadan danışmanlık hizmeti almanızı sağlamaktadır. Çözüm ortaklığını gerçekleştirdiğimiz kurum ve kuruluşlar ile güçlü danışmanlık ağına sahibiz. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz her alanda sizlerin yanında olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Antalya, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’nde yer alan en önemli turizm merkezlerinden bir tanesidir. Tarihi M.Ö 700’lü yıllara dayanan şehrin nüfusu yaklaşık olarak 2.5 milyondur

Türkiye’de Gayrimenkul – Antalya’da Yatırım

Türkiye’de yatırım yapacağınız yere karar vermeden önce Muğla’yı da değerlendirmelisiniz. İster burada yatırım yaparak paranızı değerlendirebilir isterseniz de buralarda yapacağınız 250.000 dolarlık gayrimenkul veya 500.000 dolarlık sabit sermaye yatırımı ile Türk vatandaşı olmaya hak kazanabilirsiniz.

Türkiye’de Gayrimenkul / Muğla

İzmit, Kocaeli’nin ve İzmit Körfezi’nin doğu kısmında yer alır. Kuzeyinde Kandıra, doğusunda Sakarya, güneyinde Kartepe ile Başiskele, güneybatısında İzmit Körfezi ve batısında Derince bulunan İzmit, Türkiye’nin en önemli geçiş noktalarından biridir.

Türkiye’de Yatırım / Kocaeli – İzmit Körfez Kenti

footer-logo

www.emdanismanlik.com ©