Ordu Gayrimenkul Danışmanlığı2019-05-20T13:39:32+00:00

Ordu

Ordu genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Ordu, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde bulunan ve büyükşehir statüsünde olan bir ilidir. Tarihi M.Ö. 400’lü yıllara dayandığı bilinen Ordu’nun şu anki nüfusu yaklaşık olarak 772 bindir. Ordu’nun 19 ilçesi bulunup, bu ilçelerden en kalabalık nüfusa sahip olanı Altınordu, en az nüfusa sahip olanı ise Gülyalı’dır. Ordu ilinin ekonomisi büyük ölçüde tarıma dayanmaktadır. Türkiye’deki fındık üretiminin %51’i burada gerçekleştirilmektedir. Nüfusun %70’i de geçimini fındıktan sağlamaktadır. Ordu sanayi bakımından çok fazla gelişmemiş olsa da Sagra Çikolata Fabrikası, Çamsan Poyraz Laminant Parke Fabrikası, Altaş Yağ Sanayi Fabrikası ve Doğuş Çay gibi önemli fabrikaları içerisinde bulundurmaktadır.

Ordu yeşile ve maviye ev sahipliği yapan doğal güzellikleri ile dikkat çekmektedir. Özellikle Çiseli Şelalesi, Aybastı Perşembe Yaylası, Uzundure Şelalesi, Ulugöl Tabiat Parkı, Çambaşı Yaylası, Ablak taşı gibi doğal güzelliklere ev sahipliği yapan Ordu, bu özellikleri sayesinde yerli ve yabancı birçok turistin ziyaretine uğramaktadır. Ordu özellikle kültürü ile de dikkat çekmektedir. Türkmen, Çepni ve Laz kültürünün hakim olduğu yöre, kendine özgü geleneksel müziği ve geleneksel halk oyunları ile turistlerin uğrak mekanı olmaktadır.

Geleneksel müziği ve halk oyunları kadar yemekleri de kendine özgü olan Ordu, şimdiye kadar 33 ürün için tescil başvurusunda bulunmuştur. Tüm bunlar kadar bahsedilmesi gereken bir diğer konu ise, Ordu’nun Turizm Potansiyelidir. Ordu gerek içerisinde bulundurduğu harika doğal güzellikler ile gerek kendine özgü yöresel yemekleri ile gerek trekking, yamaç paraşütü, yayla turizmi yapmaya uygun alanları ile gerek ise Karadeniz’e kıyısı bulunan tertemiz sahilleri ile yerli ve yabancı turistlerin akımına uğramaktadır. Tüm bu özellikleri ile ordu yerli ve yabancı yatırımcılar için büyük önem arz etmektedir. Siz de yatırım yapmadan önce mutlaka Ordu’yu da değerlendirmelisiniz.

İster burada yatırım yaparak paranızı değerlendirebilir isterseniz de buralarda yapacağınız 250.000 dolarlık gayrimenkul veya 500.000 dolarlık sabit sermaye yatırımı ile Türk vatandaşı olmaya hak kazanabilirsiniz. Gerek Ordu’da yapacağınız yatırımlar için yatırım danışmanlığa gerek ise Türk vatandaşı olup hayallerinizi gerçekleştirmek için vatandaşlık danışmanlığına ihtiyacınız varsa, doğru yerdesiniz.

E&M danışmanlık olarak aklınıza takılan her türlü konuda size yardımcı olmamızı istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neden Türkiye?

Türkiye’den Neden Gayrimenkul Almalısınız?

Nüfus, jeopolitik konum, ticaret merkezileri ve daha fazlası sizlere kazançlı bir yatırım olanağı sunar.

DEVAMINI OKU

İstanbul

İstanbul genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

İstanbul

Antalya

Antalya genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Antalya

Ankara

Ankara genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Ankara

İzmir

İzmir genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

İzmir

Muğla

Muğla genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Muğla

Samsun

Samsun genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Samsun

Ordu

Ordu genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Ordu

İzmit – Kocaeli

İzmit genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

İzmit

Trabzon

Trabzon genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Trabzon

Bursa

Bursa genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Bursa

Bolu

Bolu genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Bolu

Rize

Rize genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Rize

Aydın

Aydın genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Aydın

Yalova

Yalova genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Yalova

Giresun

Giresun genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Giresun

Türkiye’de Yatırıma En Uygun Şehirler

İzmir – Alaçatı – Çeşme, Antalya – Belek – Kalkan – Kekova- Side – Alanya – Kemer – Konyaaltı – Finike – Manavgat – Kaş – Muğla – Marmaris – Fethiye – Datça – Bodrum, Samsun, Ordu, Trabzon, Bursa, Bolu, İzmit, Rize, Aydın, Yalova, Giresun

footer-logo

www.emdanismanlik.com ©