Neden Türkiye’den Gayrimenkul Alınır?2019-05-20T13:38:13+00:00

Türkiyeden Gayrimenkul Almak

Neden Türkiyeden Gayrimenkul Alınır?

Türkiye’de gayrimenkul alınmasının ana nedeni tabii ki Türk vatandaşlığı hakkına sahip olmak. Fakat Türkiye’de gayrimenkul almanın Türk vatandaşlığı dışında birçok avantajı da bulunuyor. Aslında en büyük avantaj alacağınız gayrimenkulün doğal ve tarihi güzelliklerin başkenti olan Türkiye’de bulunuyor olması. Buralardan alacağınız bir ev sayesinde bu doğal ve tarihi güzelliklere ulaşım kolaylığı imkanına kavuşabilirsiniz. Bu güzelliklerin dışında eğitim, sağlık gibi diğer imkanlardan da yararlanabilirsiniz.

Türkiye’de ev almanın bir diğer nedeni ise bölgenin sahip olduğu kültür ve değerler. Buralardan alacağınız gayrimenkuller ile hem bu kültür ve değerleri yaşama fırsatı bulacak hem de bölge halkının güler yüzlülüğünü tadacaksınız. Diğer bir avantaj ise alacağınız gayrimenkulü çok farklı coğrafyalardan seçebilecek olmanız. Türkiye birçok farklı iklime ev sahipliği yapıyor ve siz bu iklimlerden hangisinde isterseniz orada gayrimenkul sahibi olabilirsiniz. Örneğin doğa ile baş başa sakin bir yerde ev almak istiyorsanız böyle bir yer tercih edebilir veya tam tersi şehrin göbeğinde bir ev sahibi olmak istiyorsanız yine buna uygun gayrimenkuller tercih edebilirsiniz.

Ev dışında sahip olmak istediğiniz arsa, dükkan gibi gayrimenkullerin yerini de yine çok farklı coğrafyalardan seçebilirsiniz, Türkiye bu imkanların hepsini içerisinde bulunduruyor. Türkiye’den alacağınız gayrimenkulün her geçen gün değerlenecek olması da Türkiye’de gayrimenkul almak için ayrı bir neden. Türkiye’deki gayrimenkullerin sürekli olarak değerlenmesi sebebiyle ister arsa, ister dükkan, ister ev isterseniz de başka bir dükkan alın yıllar geçip de satmak istediğinizde aldığınızdan çok daha yüksek bir değere satabilirsiniz.

Tabii ki bu gayrimenkulü kiraladığınız zaman da çok büyük avantajlarınız bulunuyor. Türkiye’de gayrimenkullere biçilen kira değerleri oldukça iyi düzeyde. Aynı zamanda kiralara düzenli oranda zam yapılması sebebiyle de bu kazancınızı artırabilirsiniz. Görüldüğü gibi Türkiye’den gayrimenkul alarak birçok avantaja sahip olacağınız gibi yüksek karlar da elde edebilirsiniz. Tüm bu koşullar değerlendirildiğinde gayrimenkul yatırımı yolu ile Türk Vatandaşlığı almak oldukça mantıklı.

Siz de eğer neden Türkiye’den gayrimenkul almanız gerektiği veya vatandaşlık danışmanlığı ile ilgili herhangi bir konuda daha detaylı bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neden Türkiye?

Türkiye’den Neden Gayrimenkul Almalısınız?

Nüfus, jeopolitik konum, ticaret merkezileri ve daha fazlası sizlere kazançlı bir yatırım olanağı sunar.

DEVAMINI OKU

İstanbul

İstanbul genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

İstanbul

Antalya

Antalya genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Antalya

Ankara

Ankara genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Ankara

İzmir

İzmir genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

İzmir

Muğla

Muğla genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Muğla

Samsun

Samsun genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Samsun

Ordu

Ordu genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Ordu

İzmit – Kocaeli

İzmit genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

İzmit

Trabzon

Trabzon genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Trabzon

Bursa

Bursa genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Bursa

Bolu

Bolu genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Bolu

Rize

Rize genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Rize

Aydın

Aydın genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Aydın

Yalova

Yalova genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Yalova

Giresun

Giresun genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Giresun

Türkiye’de Yatırıma En Uygun Şehirler

İzmir – Alaçatı – Çeşme, Antalya – Belek – Kalkan – Kekova- Side – Alanya – Kemer – Konyaaltı – Finike – Manavgat – Kaş – Muğla – Marmaris – Fethiye – Datça – Bodrum, Samsun, Ordu, Trabzon, Bursa, Bolu, İzmit, Rize, Aydın, Yalova, Giresun

footer-logo

www.emdanismanlik.com ©