Neden Türk Vatandaşlığı?2019-05-20T13:34:52+00:00

Türk Vatandaşlığı

Neden Türk Vatandaşlığı?

Türk vatandaşı olmak için sayısız neden bulunuyor. Bu nedenlerin en önemlilerinden bir tanesi hiç şüphesiz Türkiye’nin içerisinde bulundurduğu doğal ve tarihi güzellikler. Türkiye doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine kadar birçok doğal ve tarihi güzelliğe ev sahipliği yapıyor. Dolayısıyla burada her mevsim gezilip görülebilecek ve yaşanabilecek güzellikler mevcut. Burada yaz mevsiminde eşsiz güzellikteki denizlerin tadını çıkartabilir, sonbaharda Karadeniz’in cenneti andıran yeşilliklerinde adımlayabilir, kışın Uludağ’da kayak yapabilir ve ilkbaharda sayısız tarihi ve turistik yapıyı ziyaret edebilirsiniz.

Türk halkının samimiyeti ve insana verilen değeri de unutmamak lazım. Türkiye’nin dört bir yanındaki gidebileceğiniz her noktada güler yüz ve samimiyet ile karşılaşabilirsiniz. Türk vatandaşlığı almak için en önemli nedenlerden bir tanesi ise buradaki hak ve özgürlükler. Türk vatandaşı olan her birey burada yasalar çerçevesinde geniş hak ve özgürlüklere sahip. Bunlardan en önemlileri düşünce, eylem, giyinme gibi özgürlükler. Türk vatandaşı olarak istediğiniz zaman istediğiniz yerde, istediğiniz şekilde bulunabilir, düşüncelerinizi istediğiniz gibi dile getirebilirsiniz.

Bunların yanında Türk vatandaşlarına sağlanan haklar da oldukça geniş. Eğitim hakkı, sağlık hakkı, seçme ve seçilme hakkı gibi insanlara tanınan birçok hak bulunuyor. Siz de Türk vatandaşı olarak buradaki hak ve özgürlüklerden yararlanabilirsiniz. Türkiye’den vize başvurusu yapmadan birçok ülkeye seyahat edebilmek de Türk vatandaşlığı almak için başka bir neden. Ayrıca birçok ülke de Türkiye’den yapılacak olan seyahatler için kapıda vize ve online vize gibi kolaylıklar sunmaktadır. Bu bağlamda 12 Avrupa Ülkesi, 32 Asya ülkesi, 31 Amerika Kıtası ülkesi, 20 Afrika ülkesi ve 7 Okyanusya ülkesi olmak üzere toplamda 102 ülkeye vizesiz veya kapıda/online vize kolaylığı ile seyahat edebilirsiniz.

Tüm bu ülkelerin yanı sıra bu ülkeler arasına 26 Avrupa Ülkesinin daha eklenmesi planlanıyor. Dolayısıyla Türk vatandaşlığı, sık seyahat eden ve seyahat etmeyi seven kişiler tarafından oldukça avantajlı. Eğer siz de ister gayrimenkul yatırımı isterseniz de sabit sermaye yatırımı ile Türk vatandaşlığı almak ve Türk vatandaşı olmanın avantaj ve ayrıcalıklarından yararlanmak istiyorsanız E&M danışmanlık ile iletişime geçebilirsiniz.

E&M danışmanlık olarak vatandaşlık danışmanlığı konusundaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılarken en büyük hedefimiz, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti.

Eğer hayallerinizi gerçekleştirmek için tüm bu konularda desteğe ihtiyacınız varsa, E&M danışmanlık olarak her zaman sizin yanınızdayız.

Neden Türkiye?

Türkiye’den Neden Gayrimenkul Almalısınız?

Nüfus, jeopolitik konum, ticaret merkezileri ve daha fazlası sizlere kazançlı bir yatırım olanağı sunar.

DEVAMINI OKU

İstanbul

İstanbul genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

İstanbul

Antalya

Antalya genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Antalya

Ankara

Ankara genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Ankara

İzmir

İzmir genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

İzmir

Muğla

Muğla genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Muğla

Samsun

Samsun genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Samsun

Ordu

Ordu genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Ordu

İzmit – Kocaeli

İzmit genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

İzmit

Trabzon

Trabzon genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Trabzon

Bursa

Bursa genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Bursa

Bolu

Bolu genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Bolu

Rize

Rize genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Rize

Aydın

Aydın genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Aydın

Yalova

Yalova genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Yalova

Giresun

Giresun genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Giresun

Türkiye’de Yatırıma En Uygun Şehirler

İzmir – Alaçatı – Çeşme, Antalya – Belek – Kalkan – Kekova- Side – Alanya – Kemer – Konyaaltı – Finike – Manavgat – Kaş – Muğla – Marmaris – Fethiye – Datça – Bodrum, Samsun, Ordu, Trabzon, Bursa, Bolu, İzmit, Rize, Aydın, Yalova, Giresun

footer-logo

www.emdanismanlik.com ©