Neden E&M?2019-05-20T13:32:35+00:00

Türkiye’de Güvenli Gayrimenkul ve Sağlık Turizmi Danışmanlığı Servisleri

Türkiye’de vatandaşlık almak isteyenlerin öncelikli aramaları arasında gayrimenkul ve sağlık turizmi danışmanlığı gibi başlıklar yer alıyor. Türkiye’de sağlık hizmetleri ve gayrimenkul satışları konusunda güven sıkıntısı yaşayan yabancılar, bu gibi danışmanlık hizmetlerinden faydalanabiliyorlar. Özellikle sağlık turizmi ve gayrimenkul alanında yabancılara karşı yapılan usulsüzlüklerin giderilmesi açısından fayda sağlayan danışmanlık hizmetleri, Türkiye’de hizmet satın alacakların daha güvenli bir alışveriş deneyimlemesine olanak veriyor. Bu doğrultuda E&M Danışmanlık olarak çeşitli sektörlerde yabancıların dolandırılması, haksızlığa uğraması ve usulsüzlüklerle karşılaşması gibi tehlikelere karşı sunduğumuz danışmanlık hizmetleri ile üst düzey hassasiyet gösteriyoruz.

Türkiye’de Güvenli Hizmet Deneyimi İçin E&M Gayrimenkul Danışmanlığı

Uluslararası çapta faaliyet gösteren E&M Danışmanlık; gayrimenkul, vatandaşlık ve sağlık sektörlerini de kapsayan geniş bir endüstride faaliyet gösteriyor. Şirketimiz özellikle yabancı kaynaklı sermayenin Türkiye’deki en önemli önceliklilerinden olan gayrimenkule yönelik satın alma ve süreç danışmanlığı gibi başlıklarda faaliyet gösteriyor. Bu doğrultuda yabancı iş adamlarının, bireylerin ya da profesyonellerin Türkiye sınırları içerisinde gayrimenkul yatırımlarını daha güvenli bir atmosferde gerçekleştirmelerine olanak veriyoruz. Gerek gayrimenkul değerlendirme gerek müzakere gerekse satın alma süreçlerinde danışanımızın sürecini en güvenli şekilde yönetiyoruz. Dolayısıyla sağladığımız gayrimenkul danışmanlığı hizmeti sürecinde danışanımızın en iyi fiyat seçeneklerinden yararlanmasına yardım ediyor ve dolandırıcılık gibi faaliyetlerin önüne geçmiş oluyoruz.

Tüm bunların yanı sıra E&M, gayrimenkul danışmanlığı hizmeti kapsamında Türkiye’de mülk almak isteyen danışanlarımıza prosedürlerle ve hukuki süreçlerle alakalı da destek sağlıyor. Onlara BDDK’ya bağlı profesyonel ekspertiz tavsiyelerinde bulunuyor ve Türkiye’de vatandaşlığı alma sürecinde dikkat edilmesi gereken başlıklarda destek sağlıyoruz.


Türkiye’ye Yerleşecek Olanlar İçin E&M Vatandaşlık Danışmanlığı Hizmeti ile Hızlı Süreç Yönetimi

Türkiye’ye yerleşmek isteyenlerin en öncelikli sorularından biri olan Türk vatandaşlığı gereksinimleri ve prosedürlerine yönelik kapsamlı bir danışmanlık hizmeti de sağlıyoruz. Bu danışmanlık hizmeti kapsamında özellikle danışanların vatandaşlık alabilmeleri adına öncelik vermesi gereken uygulamalara öncelik veriyoruz. Yabancı kökenlilerin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığı alabilmeleri açısından önemli uygulamalardan olan 250.000 $’lık gayrimenkul alımı ve 500.000 $’lık yatırım yapma gibi konular kapsamında gerekli olan yönlendirmeleri yapıyoruz. Bunun yanı sıra TC vatandaşlığı alacak olan yabancı uyruklu şahısların gayrimenkul alım süreçlerinde dolandırıcılık faaliyetlerine karşı mali güvencelerini sağlıyoruz.

E&M Sağlık Turizmi Danışmanlığı

E&M olarak Türkiye sınırları içerisinde sağlık hizmetlerinden yararlanmak isteyen yabancı uyruklu şahıslara yönelik danışmanlık uygularımız da mevcut. Bu uygulamalar dahilinde Türkiye’de cerrahi uygulamalar, tedavi, plastik cerrahi ve estetik gibi alanlarda sağlık hizmeti almak isteyenlerin dolandırma riskine karşı güvenliklerini sağlıyoruz. Bunun yanı sıra hizmet verecek olan kurumsal yapıların, hastanelerin ya da kuruluşların gerekli uzmanlık ve yetkinliklere sahip olmadığının denetimi yaparak danışana gerekli raporları sunuyoruz. Bu doğrultuda danışanımız alacağı hizmetin gerçekten vaat edilen yeterlilikte olduğunun garantisini almakla birlikte satın alma süreçlerinde mali güvenliğini de sağlamış oluyor.

footer-logo

www.emdanismanlik.com ©