İzmit – Kocaeli Gayrimenkul Danışmanlığı2019-05-20T13:26:06+00:00

İzmit – Kocaeli

İzmit – Kocaeli genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

İzmit, Türkiye’nin Kocaeli ilinin ikinci en büyük ilçesidir. Şehrin tarihi merkezi olan İzmit’in bilinen tarihi M.Ö 3000’li yıllara kadar uzanmaktadır. İzmit, Kocaeli’nin ve İzmit Körfezi’nin doğu kısmında yer alır. Kuzeyinde Kandıra, doğusunda Sakarya, güneyinde Kartepe ile Başiskele, güneybatısında İzmit Körfezi ve batısında Derince bulunan İzmit, Türkiye’nin en önemli geçiş noktalarından biridir. Dolayısıyla birçok karayolunun kesiştiği noktada bulunur ve deniz trafiği oldukça fazladır. Bu yönü ile yatırım yapmaya son derece uygun yerler arasındadır.

Ayrıca İzmit, bu coğrafi konumu dolayısıyla bütün önemli merkezlere yakın mesafede bulunur. Yine bu coğrafi konumu dolayısıyla İzmit eğitim açısından son derece önemlidir. Hem şehirde bulunan Kocaeli Üniversitesi’ne hem komşu ilindeki Sakarya Üniversitesi’ne hem Eskişehir’de bulunan Anadolu ve Osmangazi Üniversitesi’ne hem de İstanbul’da bulunan üniversitelere yakınlığı sayesinde İzmit, tam bir eğitim merkezidir. İlçede ayrıca onlarca ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde eğitim veren kurum da bulunmaktadır. İlçe’nin ekonomisinin büyük bir kısmını ise Sanayi ve ticaret oluşturmaktadır.

İlçe, Hyundai, Ferrero, İpek Pişmaniye, Mondi, Sırma, PepsiCo gibi önemli fabrikalara ev sahipliği yapmaktadır. İzmit ayrıca tarihi yapılar açısından da son derece zengindir. Pempe Köşk, Eski Vali Konağı, Selim Sırrı Paşa Konağı, İzmit Saat Kulesi, Orhan Camii ve Pertev Paşa Külliyesi en önemli tarihi yapıları arasındadır. Bu tarihi yapılara yılın dört mevsimi yerli ve yabancı turistler tarafından ziyaretler düzenlenmektedir. İzmit’in güncel nüfusu ise yaklaşık olarak 365 bin civarıdır. Görüldüğü üzere İzmit, hem geçiş merkezi olması hem de önemli tarihi ve turistik yapıları içerisinde bulundurması dolayısıyla yatırım yapmaya son derece uygun yerler arasındadır.

Siz de mutlaka Türkiye’de yatırım yapacağınız yere karar vermeden önce İzmit’i de değerlendirmelisiniz. İster burada yatırım yaparak paranızı değerlendirebilir isterseniz de buralarda yapacağınız 250.000 dolarlık gayrimenkul veya 500.000 dolarlık sabit sermaye yatırımı ile Türk vatandaşı olmaya hak kazanabilirsiniz. Gerek İzmit’de yapacağınız yatırımlar için yatırım danışmanlığına gerek ise Türk vatandaşı olup hayallerinizi gerçekleştirmek için vatandaşlık danışmanlığına ihtiyacınız varsa, doğru yerdesiniz.

E&M danışmanlık olarak aklınıza takılan her türlü konuda size yardımcı olmamızı istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neden Türkiye?

Türkiye’den Neden Gayrimenkul Almalısınız?

Nüfus, jeopolitik konum, ticaret merkezileri ve daha fazlası sizlere kazançlı bir yatırım olanağı sunar.

DEVAMINI OKU

İstanbul

İstanbul genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

İstanbul

Antalya

Antalya genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Antalya

Ankara

Ankara genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Ankara

İzmir

İzmir genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

İzmir

Muğla

Muğla genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Muğla

Samsun

Samsun genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Samsun

Ordu

Ordu genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Ordu

İzmit – Kocaeli

İzmit genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

İzmit

Trabzon

Trabzon genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Trabzon

Bursa

Bursa genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Bursa

Bolu

Bolu genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Bolu

Rize

Rize genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Rize

Aydın

Aydın genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Aydın

Yalova

Yalova genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Yalova

Giresun

Giresun genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Giresun

Türkiye’de Yatırıma En Uygun Şehirler

İzmir – Alaçatı – Çeşme, Antalya – Belek – Kalkan – Kekova- Side – Alanya – Kemer – Konyaaltı – Finike – Manavgat – Kaş – Muğla – Marmaris – Fethiye – Datça – Bodrum, Samsun, Ordu, Trabzon, Bursa, Bolu, İzmit, Rize, Aydın, Yalova, Giresun

footer-logo

www.emdanismanlik.com ©