Giresun Gayrimenkul Danışmanlığı2019-05-20T12:57:55+00:00

Giresun

Giresun genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Giresun, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nin doğusunda yer alana ildir. Fındığı ve Kirazı ile ünlü olan Giresun, yeşili ve mavisinin mükemmel uyumu ile dikkat çekmektedir. Güncel nüfusu yaklaşık olarak 455 bin olan ilin 16 tane ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerden en kalabalık nüfusa sahip olanı Merkez ilçe, en az nüfusa sahip olanı ise Çanakçı ilçesidir. Karadeniz’e 122 kilometrelik sahil şeridi ile bağlı olan Giresun, doğal güzellikleri içerisinde bulundurmaktadır. Ayrıca Giresun’un kendisi ile aynı adı taşıyan bir de adası bulunmaktadır. Giresun Adası, il merkezinin karşısında ve kıyıdan 1.6 kilometre açıkta olup 40.000 metrekarelik bir alana sahiptir.

Bilinen tarihi M.Ö 2000’li yıllara dayanan Giresun’da ekonomik hayat çok büyük oranda fındık ve kiraza dayanmaktadır. Şehirde bulunan ekim alanlarının çok büyük bir kısmı fındık ağaçları ile kaplıdır. Ayrıca burada üretilen fındık, Türkiye’deki toplam fındık üretiminin yarısından fazlasına tekabül etmekte ve bu fındık çok büyük ölçüde yurt dışına da ihraç edilmektedir. Bölge ekonomisinde en büyük paya fındıktan sonra ise diğer tarım ürünlerinin üretimi ve balıkçılık sahiptir. Giresun’da gerçekleştirilmekte olan tüm bu faaliyetler dolayısıyla ilde ekonomik hayat son derece canlıdır.

Ayrıca Giresun birçok doğal ve tarihi güzelliğe de ev sahipliği yapmaktadır. Özellikle Giresun Adası, Giresun Kalesi, Giresun Müzesi, Tirebolu Kalesi, Bedrama Kalesi, Kümbet Yaylası, Kulakkaya Yaylası, Kuzalan Şelalesi, Meryem Ana Manastırı gibi mekanlara ev sahipliği yapması dolayısıyla Giresun, yerli ve yabancı turistlerin akımına uğramaktadır. Ayrıca şehir, kendisi ile aynı ada sahip olan üniversiteyi de içerisinde barındırır. Dolayısıyla Giresun’da eğitim de oldukça gelişmiştir.

Görüldüğü üzere Giresun, hem fındık ve kirazın başkenti olması, hem doğal ve tarihi güzellikleri içerisinde barındırması dolayısıyla yatırım yapmaya son derece uygun yerler arasındadır. Siz de mutlaka Türkiye’de yatırım yapacağınız yere karar vermeden önce Giresun’u da değerlendirmelisiniz. İster burada yatırım yaparak paranızı değerlendirebilir isterseniz de buralarda yapacağınız 250.000 dolarlık gayrimenkul veya 500.000 dolarlık sabit sermaye yatırımı ile Türk vatandaşı olmaya hak kazanabilirsiniz.

Gerek Giresun’da yapacağınız yatırımlar için yatırım danışmanlığına gerek ise Türk vatandaşı olup hayallerinizi gerçekleştirmek için vatandaşlık danışmanlığına ihtiyacınız varsa, doğru yerdesiniz.

E&M danışmanlık olarak aklınıza takılan her türlü konuda size yardımcı olmamızı istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neden Türkiye?

Türkiye’den Neden Gayrimenkul Almalısınız?

Nüfus, jeopolitik konum, ticaret merkezileri ve daha fazlası sizlere kazançlı bir yatırım olanağı sunar.

DEVAMINI OKU

İstanbul

İstanbul genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

İstanbul

Antalya

Antalya genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Antalya

Ankara

Ankara genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Ankara

İzmir

İzmir genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

İzmir

Muğla

Muğla genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Muğla

Samsun

Samsun genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Samsun

Ordu

Ordu genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Ordu

İzmit – Kocaeli

İzmit genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

İzmit

Trabzon

Trabzon genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Trabzon

Bursa

Bursa genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Bursa

Bolu

Bolu genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Bolu

Rize

Rize genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Rize

Aydın

Aydın genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Aydın

Yalova

Yalova genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Yalova

Giresun

Giresun genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Giresun

Türkiye’de Yatırıma En Uygun Şehirler

İzmir – Alaçatı – Çeşme, Antalya – Belek – Kalkan – Kekova- Side – Alanya – Kemer – Konyaaltı – Finike – Manavgat – Kaş – Muğla – Marmaris – Fethiye – Datça – Bodrum, Samsun, Ordu, Trabzon, Bursa, Bolu, İzmit, Rize, Aydın, Yalova, Giresun

footer-logo

www.emdanismanlik.com ©