Loading...
Gayrimenkul Danışmanlığı2019-05-27T08:28:09+00:00

Türkiye

Türkiye’de Gayrimenkul

Gayrimenkul Danışmanlığı Hizmeti

Türkiye global piyasalarda yatırımcılar tarafından yükselen bir değer olarak ifade edilmektedir. Türkiye’nin iklim çeşitliliği ve jeopolitik konumu bu değeri elde etmesinde kritik öneme sahiptir. Bulunduğu coğrafyada en güçlü devlet konumunda bulunması sosyal ve ekonomik kalkınmanın yüksek seviyelerde seyrini sağlamaktadır. Bu bağlamda yapılacak yatırımların ilerleyen günlerde daha fazla değer kazanması beklenmektedir. Bu durum iyi analiz edildiğinde Türkiye’de gayrimenkule yatırım yapmak; yatırım veya yaşam odağı fark etmeksizin kazanç sağlamaya açıktır.

Neredeyse sınırsız perspektife sahip tespitlerin ardından yatırım için uygun şartlara sahip olan alanlarda yatırım yapılması büyük avantaj sağlayacaktır. Peki biz nasıl çalışıyoruz?

Gayrimenkul danışmanlık hizmeti, satışa konu olan gayrimenkullerin en yüksek fiyattan satılmasını amaçlar. Birçok durumda bu hizmet, alıcıların değil satıcıların çıkarını korur. Alıcı olarak siz de çıkarlarınızın korunmasını hak ediyorsunuz…
E&M Danışmanlık olarak Gayrimenkul danışmanlığı konularında şirketimizin çözüm ortağı olan RE/MAX’li profesyonel gayrimenkul danışmanları ile birlikte çalışmaktayız.Dünya çapında hizmet veren Re/max markası ile birlikte etkin çözüm üretmekteyiz dolayısıyla ister ev isterseniz ticari bina yani konusu gayrimenkul olan tüm işlemlerinizde kalite,güven ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamayı hedeflemekteyiz.

Sizlere özel olarak sunduğumuz Alıcı Gayrimenkul Danışmanlık Hizmeti, satın alma sürecinde alıcı faydasına işleyen, alıcının hak ve kazancını koruyan ayrıca en iyi teklifi elde etmelerine yardımcı olan servislerimizden biridir. Türkiye’nin farklı şehirlerinde uzman kadromuzla sunduğumuz bu hizmet, en doğru gayrimenkul yatırımı yapmanıza yardımcı olacak.

SPK ve BDDK listesinde yer alan ekspertiz şirketlerinden aldığımız değerleme raporları sayesinde tüm sürecin güvenilir ve şeffaf bir şekilde tamamlanmasını sağlıyoruz.

Alıcı Gayrimenkul Danışmanlığı Nedir?

Yeni bir kavram olan alıcı gayrimenkul danışmanlık hizmeti, satın alma sürecinde alıcıların en iyi fiyattan satın alma işlemini tamamlamasını sağlar. Ayrıca hizmet kapsamında danışmanlar, alıcılara farklı hizmetler de sunar. Normal bir gayrimenkul danışmanlık hizmetinde olduğu gibi bu hizmet kapsamında da uzman danışmanlar arama sürecini sizin adınıza yürütür.
Böylelikle günde onlarca daireye, arsaya ya da otele bakmak yerine alıcı danışmanınızın sizin için özel olarak seçtiği gayrimenkullere bakabilirsiniz. Bu süreç hem zamandan tasarruf etmenizi hem de ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan gayrimenkullere bakmanızı sağlayacak.

Neden Bu Hizmeti Seçmelisiniz?

Alıcı gayrimenkul danışmanlık hizmetini seçmek için birçok sebebiniz var. Ancak en önemlisi, alıcı olarak haklarınızın korunması güvencesine sahip olmaktır.Yabancı bir ülke veya şehirde gayrimenkul yatırımı yaparken, bölgenin özelliklerini ve değerini her açıdan iyi bilen bir danışmanla çalışmak büyük önem taşır. Türkiye’nin farklı şehirlerinde hizmet veren alıcı danışmanlarımız, yatırım beklentilerinizi tam anlamı ile karşılayacak seçenekleri alıcılar için eksiksiz ve titizlilikle oluşturur.

Gayrimenkul Değerleme Analizi

Alıcı danışmanlığı kapsamında, satın almayı planladığınız gayrimenkulün değerlemesi yapılır. Değerleme sürecinde uzman danışmanlarımız, Türkiye’nin en güvenilir devlet kurumları arasında yer alan SPK ve BDDK listesinde resmi olarak işlem yapma yetkisine sahip şirketlerden ekspertiz raporu almanızı sağlar. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini ve fiyatını gösterir. Alıcı danışmanlığının ve değerleme sürecinin en büyük avantajı, satın alma sürecinde tamamen şeffaf bir ortam oluşturması.

Detaylı Süreç Takibi

Uzman danışmanlarımız, gayrimenkul seçiminden satın alma işleminin tamamlanmasına kadar geçen tüm süreci takip ediyor. Süreç boyunca tek amacımız alıcıların çıkarını korumak. Bu kapsamda teklifler gözden geçiriliyor ve en uygun sözleşme koşulları hazırlanıyor.
Süreç boyunca emlak aracısıyla etkin bir iletişim ağı kuruyoruz. Sizin için en uygun gayrimenkul seçeneklerini bulan emlak aracısından aldığımız önerileri size sunmadan önce tek tek değerlendiriyoruz. Size sadece ihtiyaçlarınızı karşılayan seçenekleri sunarak zamandan tasarruf etmenize yardımcı oluyoruz.

Gayrimenkul alım-satım işlemlerinde en önemli noktanın güven olduğunu biliyoruz. Bu nedenle süreç boyunca alıcıları bilgilendiriyor ve şeffaf bir deneyim sunuyoruz. Süreç içerisinde herhangi bir noktada sorunuz olursa, öncelikle bu soruları cevaplıyoruz.

Teklif Hazırlama ve Teklif Sunumu

Satın alma aşamasından önceki son adım olan teklif hazırlama, en az gayrimenkul arayışı kadar önemli. Doğru hazırlanmış bir teklif içerisinde satın alma işlemiyle ilgili tüm detaylar ve tüm masraflar yer alır.
Gayrimenkul satın alma konusunda uzman olan danışmanlarımız, teklifte ve sözleşmede yer alan tüm maddeleri değerlendiriyor. Gerekli durumlarda hukuk danışmanlarında da yardım alan alıcı emlak danışmanlarımız, sözleşmenin alıcı çıkarlarını koruyacak şekilde hazırlandığından emin oluyor.

Güvenli Gayrimenkul Alım İşlemleri

Sunduğumuz tüm hizmetler karşılıklı güven önceliğimiz. Alıcı gayrimenkul danışmanlık hizmeti kapsamında emlak, arsa, otel ve diğer yatırım gayrimenkulleri için değerleme sürecini gerçekleştiriyor ve alıcıların yanlış fiyat bilgisini almasının önüne geçiyor. Böylelikle bir gayrimenkul için ederinden daha fazla ödeme yapmanızı önlüyoruz.

Siz de bir sonraki gayrimenkul yatırımınız için alıcı gayrimenkul danışmanlık hizmetimizden faydalanarak hayalinizdeki gayrimenkule kavuşabilirsiniz.

Neden Türkiye?

Türkiye’den Neden Gayrimenkul Almalısınız?

Nüfus, jeopolitik konum, ticaret merkezileri ve daha fazlası sizlere kazançlı bir yatırım olanağı sunar.

Daha fazla

İstanbul

İstanbul genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Dünya ekonomi sıralamasında en büyük 34. şehir olan İstanbul, Türkiye’nin de ekonomik açıdan en önemli ve en kalabalık şehridir. Ayrıca İstanbul Avrupa Kıtası’nda kilometrekare başına en fazla insan düşen şehirdir. Türkiye’nin kuzeybatısında bulunan şehrin Avrupa ve Asya kıtalarında toprakları bulunmaktadır. Dünyanın en eski şehirlerinden biri olan İstanbul tarih boyunca Roma İmparatorluğu, Doğu Roma İmparatorluğu, Latin İmparatorluğu ve Osmanlı İmparatorluğuna başkentlik yapmanın yanı sıra yüzyıllar boyunca birçok kültür ve uygarlığa da ev sahipliği yapmıştır.

İstanbul ile ilgili daha fazla yatırım ve gayrimenkul bilgisi için lütfen devamını okuyun…

İstanbul

Ankara

Ankara genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Türkiye’nin yatırım yapılabilecek en önemli illerinden bir tanesi de Ankara’dır. Ankara, Türkiye Cumhuriyeti’nin en kalabalık ikinci şehri ve başkentidir. Yaklaşık 5.5 milyon nüfusa sahip olan şehir, dünyanın en kalabalık otuz sekizinci kentidir. Gerek Türkiye’nin ortasında yer alması gerek ise işlevi itibariyle Türkiye Cumhuriyeti’nin merkezidir. Tarihi en az on bin yıl öncesine dayanan Ankara birçok medeniyete de ev sahipliği yapmıştır. İstanbul’dan sonra Türkiye’nin en kalabalık ikinci ili olan Ankara, ülkenin en çok göç alan kentlerinden bir tanesidir.

Ankara ile ilgili daha fazla yatırım ve gayrimenkul bilgisi için lütfen devamını okuyun…

Ankara

İzmir

İzmir genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

İzmir, İstanbul ve Ankara’dan sonra Türkiye’nin en büyük üçüncü kenti olup, liman kenti olması dolayısıyla ülkenin önemli ticaret merkezlerindendir. Şehir, Mersin Limanı’ndan sonra ülkenin en büyük ikinci limanı olan İzmir Limanı’na ev sahipliği yapar. Ayrıca İzmir, ülkenin en önemli sanat ve fuar merkezlerindendir. İzmir Enternasyonal Fuarı her yıl burada düzenlenmektedir. Roma İmparatorluğu, Doğu Roma İmparatorluğu ve Osmanlı İmparatorluğu gibi büyük medeniyetlere ev sahipliği yapmış olan şehrin tarihi MÖ 1800’lü yıllara kadar uzanmaktadır.

İzmir ile ilgili daha fazla yatırım ve gayrimenkul bilgisi için lütfen devamını okuyun…

İzmir

Antalya, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’nde yer alan en önemli turizm merkezlerinden bir tanesidir. Tarihi M.Ö 700’lü yıllara dayanan şehrin nüfusu yaklaşık olarak 2.5 milyondur

Türkiye’de Gayrimenkul – Antalya’da Yatırım

Türkiye’de yatırım yapacağınız yere karar vermeden önce Muğla’yı da değerlendirmelisiniz. İster burada yatırım yaparak paranızı değerlendirebilir isterseniz de buralarda yapacağınız 250.000 dolarlık gayrimenkul veya 500.000 dolarlık sabit sermaye yatırımı ile Türk vatandaşı olmaya hak kazanabilirsiniz.

Türkiye’de Gayrimenkul / Muğla

İzmit, Kocaeli’nin ve İzmit Körfezi’nin doğu kısmında yer alır. Kuzeyinde Kandıra, doğusunda Sakarya, güneyinde Kartepe ile Başiskele, güneybatısında İzmit Körfezi ve batısında Derince bulunan İzmit, Türkiye’nin en önemli geçiş noktalarından biridir.

Türkiye’de Yatırım / Kocaeli – İzmit Körfez Kenti

footer-logo

www.emdanismanlik.com ©