Bursa Gayrimenkul Danışmanlığı2019-05-27T08:27:01+00:00

Bursa

Bursa genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Bursa, Türkiye’nin Marmara Bölgesi’nde bulunan ve en kalabalık dördüncü ili olan şehridir. Yaklaşık olarak 3 milyon nüfusa sahip olan şehirde 17 tane ilçe bulunmaktadır. Bu ilçelerin en kalabalık nüfusa sahip olanı Osmangazi, en az nüfusa sahip olanı ise Harmancık’tır. Bursa gerek Marmara denizine kıyısı bulunması gerek ise Uludağ gibi ülkenin en önemli dağlarından birini içerisinde barındırması açısından yaz ve kış turizminde oldukça canlıdır. Şehir, Gölyazı, Mudanya, İznik, Cumalıkızık, Uluabat Gölü, Ulucami, Oylat, Suuçtu Şelalesi, Bursa Kalesi, Ağlayan Çınar gibi birçok turistik yeri içerinde bulundurmaktadır.

Tüm bu özellikleri dolayısıyla her mevsim yerli ve yabancı turistlerin akımına uğramaktadır. Ekonomik açıdan Türkiye’nin en gelişmiş kentlerinden bir tanesi olan Bursa, doğal ve tarihi güzellikleri ile de dikkat çeker. Özellikle Bursa’nın Osmanlı devletinin ilk başkenti olması dolayısıyla, burada Osmanlı dönemine ait birçok tarihi ve turistik yapı bulunmaktadır. Ayrıca bursa, parkları, çarşısı, kale ve surları, tekkeleri, camileri, türbeleri, medreseleri, hanları, köprüleri, kaplıcaları, kültür merkezleri, müzeleri ve büyük alışveriş merkezleri ile de ön plana çıkar.

Türkiye’nin en önemli sanayi kentlerinden biri olan Bursa, Marmara Bölgesi’nin de İstanbul’dan sonra ikinci en büyük kentidir. Bursa içerisinde Tofaş/Fiat, Renault, Bosch, Peugeot, Karsan, Cobra Güleryüz gibi otomotiv fabrikalarını içerisinde bulundurması dolayısıyla otomotiv sanayisinin Türkiye’deki başkentidir. İçerisinde bulundurduğu tüm bu yerler dolayısıyla Bursa hem yerli hem de yabancı turistlerin gözdesi konumundadır. Yazın tüm bu saydığımız mekanların gezilip görülmesi, kışın ise Uludağ’a yağan metrelerce kar dolayısıyla şehrin nüfusu hem yaz hem de kış normal nüfusunun iki üç katına çıkmaktadır. Ayrıca bursa eğitim açısından da son derece gelişmiştir.

Yüzlerce anaokulu, ilköğretim, ortaöğretim ve lise kurumunu içerisinde barındırmanın yanı sıra Uludağ Üniversitesi ve Bursa Teknik Üniversitesi gibi 2 önemli üniversiteye de ev sahipliği yapar. Şehir eğitim alanında olduğu kadar sağlıkta da gelişmiştir. Şehirde kamu ve özel dahil olmak üzere yüzlerce hastane bulunmakta ve gerek şehir halkına gerek ise çevre illerden Bursa’ya tedavi olmaya gelen hastalara buralarda uzman Türk doktorları tarafından hizmet verilmektedir. Görüldüğü üzere Bursa hem şehrin sanayi ve ticaretinin gelişmişliği, hem içerisinde bulundurduğu tarihi ve doğal güzellikler hem de turizm açısından son derece canlı olması dolayısıyla Türkiye’ de yatırım yapılabilecek en önemli merkezler arasındadır.

Siz de mutlaka Türkiye’de yatırım yapacağınız yere karar vermeden önce Bursa’yı da değerlendirmelisiniz. İster burada yatırım yaparak paranızı değerlendirebilir isterseniz de buralarda yapacağınız 250.000 dolarlık gayrimenkul veya 500.000 dolarlık sabit sermaye yatırımı ile Türk vatandaşı olmaya hak kazanabilirsiniz. Gerek Bursa’da yapacağınız yatırımlar için yatırım danışmanlığına gerek ise Türk vatandaşı olup hayallerinizi gerçekleştirmek için vatandaşlık danışmanlığına ihtiyacınız varsa, doğru yerdesiniz.

E&M danışmanlık olarak aklınıza takılan her türlü konuda size yardımcı olmamızı istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neden Türkiye?

Türkiye’den Neden Gayrimenkul Almalısınız?

Nüfus, jeopolitik konum, ticaret merkezileri ve daha fazlası sizlere kazançlı bir yatırım olanağı sunar.

DEVAMINI OKU

İstanbul

İstanbul genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

İstanbul

Antalya

Antalya genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Antalya

Ankara

Ankara genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Ankara

İzmir

İzmir genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

İzmir

Muğla

Muğla genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Muğla

Samsun

Samsun genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Samsun

Ordu

Ordu genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Ordu

İzmit – Kocaeli

İzmit genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

İzmit

Trabzon

Trabzon genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Trabzon

Bursa

Bursa genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Bursa

Bolu

Bolu genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Bolu

Rize

Rize genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Rize

Aydın

Aydın genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Aydın

Yalova

Yalova genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Yalova

Giresun

Giresun genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Giresun

Türkiye’de Yatırıma En Uygun Şehirler

İzmir – Alaçatı – Çeşme, Antalya – Belek – Kalkan – Kekova- Side – Alanya – Kemer – Konyaaltı – Finike – Manavgat – Kaş – Muğla – Marmaris – Fethiye – Datça – Bodrum, Samsun, Ordu, Trabzon, Bursa, Bolu, İzmit, Rize, Aydın, Yalova, Giresun

footer-logo

www.emdanismanlik.com ©