Bolu Gayrimenkul Danışmanlığı2019-05-27T08:25:06+00:00

Bolu

Bolu genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Bolu, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nin batı kesiminde yer alan ilidir. Güncel nüfusu yaklaşık olarak 312 bin olan Bolu’da 9 tane ilçe bulunmaktadır. Bu ilçelerin en kalabalık nüfusa sahip olanı Merkez ilçe, en az nüfusa sahip olanı ise Kıbrıscık ilçesidir. Bolu ili topraklarının %18’ini tarım toprakları, %59’unu ormanlık alanlar, %15’ini çayır ve meralar kalan %8’unu ise yerleşim alanları kaplar. Dolayısıyla bölge ekonomisini daha çok tarım oluşturmaktadır. Tarımdan sonra ise bölge ekonomisinde, en büyük paya sanayi sahiptir.

Bu yönüyle Bolu’da Barilla, Optima Yem Fabrikası, Dolce Bella gibi önemli fabrikalar bulunmaktadır. Karadeniz ikliminin hakim olduğu il, doğası ile dikkat çeker. Bolu içerisinde Abant gölü, Yedigöller, Gölcük, Gölköy, Aladağ, Köroğlu Dağları ve Kartalkaya gibi doğa harikalarını bulundurur. Özellikle Yedigöller ve Abant gölü her mevsim mükemmel manzaralar sunmaktadır. Buralar adeta cennetten bir parça olduğu için turistlerin yoğun ilgisine maruz kalmaktadır. Bu doğal güzellikler dışında Bolu birçok festival şenlik ve panayıra da ev sahipliği yapmaktadır.

İzzet Baysal Şükran Günleri, Aşçılık ve Turizm Festivali, Köroğlu Yayla Şenlikleri ve Atatürk’ün Bolu’ya Gelişi gibi etkinlikleri ile ön plana çıkan Bolu, bu yönü ile de birçok yerli ve yabancı turist tarafından ziyaret edilmektedir. Tüm bunların dışında birçok anaokulu, ilköğretim, ortaöğretim ve lise kurumunu da içerisinde barındıran Bolu, Türkiye açısından önemli bir üniversite olan İzzet Baysal Üniversitesi’ne de ev sahipliği yapmaktadır. Görüldüğü gibi Bolu, özellikle tarım, ormanlık, mera alanlarının bolluğu ve doğal, tarihi güzellikleri sayesinde birçok turistin gözdesi olması dolayısıyla yatırım yapmaya son derece uygun bölgeler arasındadır. Siz de mutlaka Türkiye’de yatırım yapacağınız yere karar vermeden önce Bolu’yu da değerlendirmelisiniz.

İster burada yatırım yaparak paranızı değerlendirebilir isterseniz de buralarda yapacağınız 250.000 dolarlık gayrimenkul veya 500.000 dolarlık sabit sermaye yatırımı ile Türk vatandaşı olmaya hak kazanabilirsiniz. Gerek Bolu’da yapacağınız yatırımlar için yatırım danışmanlığına gerek ise Türk vatandaşı olup hayallerinizi gerçekleştirmek için vatandaşlık danışmanlığına ihtiyacınız varsa, doğru yerdesiniz.

E&M danışmanlık olarak aklınıza takılan her türlü konuda size yardımcı olmamızı istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neden Türkiye?

Türkiye’den Neden Gayrimenkul Almalısınız?

Nüfus, jeopolitik konum, ticaret merkezileri ve daha fazlası sizlere kazançlı bir yatırım olanağı sunar.

DEVAMINI OKU

İstanbul

İstanbul genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

İstanbul

Antalya

Antalya genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Antalya

Ankara

Ankara genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Ankara

İzmir

İzmir genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

İzmir

Muğla

Muğla genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Muğla

Samsun

Samsun genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Samsun

Ordu

Ordu genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Ordu

İzmit – Kocaeli

İzmit genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

İzmit

Trabzon

Trabzon genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Trabzon

Bursa

Bursa genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Bursa

Bolu

Bolu genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Bolu

Rize

Rize genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Rize

Aydın

Aydın genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Aydın

Yalova

Yalova genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Yalova

Giresun

Giresun genelinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Giresun

Türkiye’de Yatırıma En Uygun Şehirler

İzmir – Alaçatı – Çeşme, Antalya – Belek – Kalkan – Kekova- Side – Alanya – Kemer – Konyaaltı – Finike – Manavgat – Kaş – Muğla – Marmaris – Fethiye – Datça – Bodrum, Samsun, Ordu, Trabzon, Bursa, Bolu, İzmit, Rize, Aydın, Yalova, Giresun

footer-logo

www.emdanismanlik.com ©